ODALAR

TERMAL HAVUZLAR

TERMAL HAVUZLAR

Termal havuzlarımız dinginlik veren dekarasyonu, sağlık kaynağı termal suyu ile kendinizi özel hissedeceksiniz. Bu havuzlardan 2 adet bulunmaktadır. 1,20 metre derinliğinde. 8,40m*4,10m ebatlarında.

TÜRK HAMAMI

Geleneksel mimari dokusu ve göbek taşında yaşayabileceğiniz kese ve köpük masajı uygulamaları ile hijyen, rahatlama ve geleneksel banyo keyfini yaşayabilirsiniz. 1 adet kadın bölümü, 1 adet karma bölümü bulunmaktadır.

FİN HAMAMI

Buhar banyosu ile cildinizin yenilenmesini ve pürüzsüz genç hücrelerin ortaya çıkmasını sağlar. Bu dinlendirici hamamdan 2 adet bulunmaktadır. 1 adet kadın bölümü, 1 adet karma bölümü bulunmaktadır.

HAVUZLAR

YÜZME HAVUZLARI

Siz değerli misafirlerimizin sıcak yaz günlerinde serinlemeniz için 2 adet yüzme havuzu bulunmaktadır. 1 adet kadın ve 1 adet karma.

AİLE BANYOLARI

AİLE BANYOLARI

İki kişilik termal su bulunan Aile Küveti. Geleneksel Türk Hamamı dekarasyonua sahip aile banyosuna bağlı tam donanımlı dinlenme odası sizi beklemektedir Bu banyolardan 5 adet bulunmaktadır.

RESTORANTIMIZ

ADA RESTORANT

Eşsiz göl manzarası, neo klasik dekorasyonu, deneyimli şefler ve güler yüzlü personeliyle günün her saatinde hizmetinizdedir. 350 kişilik nezih bir ortamda özel organizasyonlara da ev sahipliği yapabilir. Şov mutfağı ve açık büfesi bulunmaktadır. Kahvaltı ve geç kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece yarısı atıştırmaları, açık büfede hizmet sunmaktadır.

SAHİL RESTORANT

Tatillerini Pertek Thermal Hotel’de yapan deniz ürünü tutkunları, Sahil Restaurant’da buluşuyor. Büyüleyici manzarası, bu çok özel restauranda, derinden gelen lezzet ile Doğu’nun yöresel lezzetleri muhteşem bir sunumda birleşiyor.